+371 28358001, 28656560, order@pult.lu

Interneta veikals PULT.lu

Время работы по рабочим дням с 9:00 до 18:00.

Strādājam kopš 2006. gada un uzreiz paņēmam virzienu uz jaunumiem kas ir balstīti uz vissmūsdienigākiem tehnoloģijam. Pašlaik mūsu nodarbošanas sfēra iekļauj sevī mediaplayeru, satelīt televizijas iekāršu, bezvadu tīklu aparatūras un robotizēto putekļsūcēju pārdošanu, piegādi un apkalpošanu. Katrā jomā kurā mēs stradājam, mūsu darbinieki ir specialisti ar lielu pieredzi, tāpēc banālo tehnisko specifikaciju salasīšanas vietā mūsu klienti var rēķināties uz kvalitātīvam konsultācijam un konstruktīvo problēmu risināšānu.

Mūsu speciālisti pastāvīgi seko IT-industrijas attīstībai. Mēs nekad nepalaižam garām nevienu jauninājumu, neskatoties uz kas tas ir, jauna programma, tehnoloģija vai arī iekārta. Gadiem sakrāta pieredze ar datortehniku, ļauj Pult.lu speciālistiem operatīvi risināt problēmas kas ir radušies mūsu klientiem un piedāvāt tiem visoptimālāko risinājumu.

 Kā arī mūsu kolektīvā ir pieredzējusi meistaru komanda kas specializējas uz dažādu telekomunikāciju iekārtu uzstādīšanu un noregulēšanu (ētera antenu, satelīta šķīvju u.t.t.). Viņu darba grafiks ir nenormēts, tāpēc mūsu klientiem ir iespēja pasūtīt iekārtas instalāciju sev izdevīga laikā (no rīta, dienā, vakarā, vai arī brīvdienas un svētku dienās).

 Mēs esam oficiāli pārstāvji sekojošiem zīmoliem:
- mediaplejeri: Dune.
- tīkla krātuvēs (NAS): Zyxel.
- satelīta uztvērēji: Vu+, Openbox, Dreambox, BEST.
- karšu dalītāji: AirKit, Universal SmartCard Wireless Splitter.
- citiem interesantiem sīkumiem.

Ja jūs gribētu piedāvāt sava veikala klientiem mūsu preces, tad jums noteikti vajag sazināties ar mums. No savas puses absolam plašu produkcijas assortimentu, regulārus iegadājumus, labas cenas: +371 28358001 (WhatsApp, Telegram), 28656560, order@pult.lu, Skype.

Не пропускайте новинки нашего магазина, подписывайтесь на наш Facebook!

Visiem mūsu produktiem tiek uzreiz uzlikta pedēja programatūras versija. Regulāri testējam jaunos produkcijas modeļus, uz kuru bāzes tiek rakstīti vairāki apraksti, ar kuriem var iepazīties gan elektroniskā, gan rakstiskā veidā daudzos Latvijas masveida sazināšanas līdzekļos.

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali