+371 28358001, 28656560, order@pult.lu

Norēķinu veidi Interneta veikalā PULT.lu

  • Ar pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu. Lūdzam veikt rēķina apmaksu, kā maksājuma mērķi norādot rēķina numuru.

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet numuru musu WMZ-maka. Kā maksājuma mērķi norādot pasutijuma numuru. Webmoney pārskaitījuma komisija - 0.8% no summas.

  • Paypal pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet numuru musu Paypal-maka un kopēju summu (+3.4% Paypal komisija). Kā maksājuma mērķi norādot pasutijuma numuru.

  • Līzings

Mēs sadarbojamies ar Lateko Līzings un piedāvājam iegadāties jebkuras preces līzingā ar izdevīgiem nosacījumiem. Kredīta ilgums var sastādīt no 3 līdz 36 mēnešiem, pirmā iemaksa no 0%, minimālā pirkuma summa 50 Eur. Lai noformētu kredītu ir nepieciešama tikai pase. Dažos gadījums var būt arī nepieciešams galvotājs. Ātra pieprasījuma izskatīšana (15 – 30 minūšu laikā).

Līzinga kalkulators.

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali